ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA nr 2

mechanik1c (59 kB)

Program nauczania w pierwszym roku szkoły zawodowej będzie identyczny jak podstawowe wymagania w liceach czy technikach. Uczniowie szkół zawodowych poznają więc te same działy matematyki, przeczytają te same lektury. Przedmioty ogólnokształcące, z wyjątkiem języków, matematyki i wychowania fizycznego będą się kończyły w pierwszej klasie.

Specjalizacja zawodowa została wprowadzona w większym zakresie dopiero w drugiej klasie, wtedy dominować już będą przedmioty zawodowe. Młodzież będzie też się uczyć aktywności na rynku pracy – absolwent zawodówki będzie przygotowany do udziału w szkoleniach i na tyle elastyczny, by bez trudu zmieniać kwalifikacje, nadążać za nowinkami technologicznymi. Absolwenci zasadniczych szkół zawodowych będą mogli kontynuować naukę w liceach dla dorosłych od II klasy tego liceum.

WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ ZAWÓD
2 (32 kB) 11 (28 kB) 7 (28 kB)
Mechanik
pojazdów samochodowych
Elektromechanik
pojazdów samochodowych
Blacharz samochodowy


Szkoła stwarza warunki do odbycia kursu prawa jazdy kategorii B po preferencyjnych cenach (dla wszystkich uczniów szkoły). Uczniom wyróżniającym się w nauce będą udzielane znaczące zniżki, a najlepszy uczeń w roku szkolnym w szkole zawodowej
odbywa kurs za darmo.

Losowe zdjęcie

Linki
  ◊  Stowarzyszenie Wejhera
  ◊  Strona szkolna
  ◊  Biblioteka szkolna
  ◊  Spacer po szkole
  ◊  Matura 2012
Copyright by www.samochodowka-wejherowo.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna Strona główna Mapa strony Kontakt