TECHNIKUM nr 3

mechanik1c (59 kB)

Program nauczania w pierwszym roku technikum będzie identyczny jak podstawowe wymagania w liceach. Uczniowie z technikum poznają więc te same działy matematyki, przeczytają te same lektury. Przedmioty ogólnokształcące będą się kończyły w pierwszej klasie (oprócz języków, matematyki, wychowania fizycznego i przedmiotów rozszerzonych).

Przedmioty zawodowe zostają wprowadzone w większym zakresie od drugiej klasy. Młodzież będzie też uczyć się aktywności na rynku pracy poprzez praktyki zawodowe. Absolwenci technikum mogą zdawać maturę, niezależnie od tego, czy zdobędą kwalifikacje zawodowe.

WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ ZAWÓD
2 (32 kB) 11 (28 kB) 7 (28 kB)
Technik
pojazdów samochodowych
Technik mechanik Fototechnik

Uczniowie Technikum na zajęciach mogą nauczyć się obsługi programu AUTOCAD - jednego z najlepszych narzędzi 2D i 3D na świecie do komputerowego wspomagania projektowania, którego znajomość jest ceniona przez pracodawców

W technikum uczymy przepisów ruchu drogowego i techniki kierowania pojazdami samochodowymi. Szkoła stwarza warunki do odbycia kursu prawa jazdy kategorii B po preferencyjnych cenach (dla wszystkich uczniów szkoły). Uczniom wyróżniającym się w nauce będą udzielane znaczące zniżki, a najlepszy uczeń w roku szkolnym w klasach technikalnych i szkole zawodowej odbywa kurs za darmo.

Losowe zdjęcie

Linki
  ◊  Stowarzyszenie Wejhera
  ◊  Strona szkolna
  ◊  Biblioteka szkolna
  ◊  Spacer po szkole
  ◊  Matura 2012
Copyright by www.samochodowka-wejherowo.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna Strona główna Mapa strony Kontakt