KURSY SPAWANIA

Od 2010 roku szkoła wspólnie ze Stowarzyszeniem Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie organizuje kursy spawania dla naszych uczniów i absolwentów po atrakcyjnych cenach.
        Nasza szkoła prowadzi szkolenia w następujących metodach spawania:
- 135 - spawanie półautomatyczne w osłonie gazu aktywanego (MAG)
- 136 - spawanie w osłonie gazu aktywnego drutem proszkowym (FCAW)
- 141 - spawanie elektrodą nietopliwą w osłonie gazu obojętnego TIG
        Kursy z powyższych metod prowadzone są na dwóch poziomach zaawansowania:
- kurs podstawowy - spawanie spoin pachwinowych (P/T FW) - blacha i rura
- kurs ponadpodstawowy (1 poziom) - spawanie spoin czołowych blach (P BW)

Lp. Czas trwania kursu Uprawnienia
I
kurs spawania: 13.12.2010 r. – 19.02.2011 r.
II
kurs spawania: 18.04.2011 r. – 13.06.2011 r.
III
kurs spawania: 21.09.2011 r. – 03.12.2011 r.
IV
kurs spawania: 10.03.2012 r. – 21.05.2012 r.
V
kurs spawania: 28.09.2012 r. – 17.12.2012 r.
VI
kurs spawania: 10.02.2013 r. – 28.04.2013 r.
VII
kurs spawania: 24.09.2013 r. – 03.12.2013 r.
VIII
kurs spawania: 22.03.2014 r. – 23.05.2014 r.
IX
kurs spawania: 22.03.2014 r. – 30.06.2014 r.
X
kurs spawania: 23.09.2014 r. – 22.12.2014 r.
XI
kurs spawania: 24.02.2015 r. – 21.04.2015 r.
XII
kurs spawania: 18.05.2015 r. – 18.06.2015 r.
XIII
kurs spawania: 28.09.2015 r. – 07.12.2015 r.

Oto listy uczniów, którzy uzyskali międzynarodowe uprawnienia spawalnicze:

Lp. Nazwisko i imię Klasa Kategoria uprawnień
1 Bach Mariusz kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 119619/2011/SES/IS
2 Bach Sławomir kl. IVb T MAG 135 pachwina - 119620/2011/SES/IS
3 Barzowski Klaudian kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 119618/2011/SES/IS
4 Gruba Michał kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 119617/2011/SES/IS
5 Hebel Patryk kl. IIa T MAG 135 pachwina - 119616/2011/SES/IS
6 Jafernik Łukasz kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 119615/2011/SES/IS
7 Kotulski Michał kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 119614/2011/SES/IS
8 Topp Szymon kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 119613/2011/SES/IS
9 Tyluś Marek kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 119612/2011/SES/IS
10 Czoska Marcin kl. IVa T MAG 135 pachwina - 119611/2011/SES/IS
11 Czaja Damian kl.IIIa ZSZ MAG 135 pachwina - 119609/2011/SES/IS
12 Dettlaff Grzegorz kl. IIIb ZSZ MAG 135 pachwina - 119607/2011/SES/IS
13 Mielke Radosław kl. I TU MAG 135 pachwina - 119605/2011/SES/IS
14 Mroczkowski Paweł kl. IIIa ZSZ MAG 135 pachwina - 119604/2011/SES/IS
15 Neumann Błażej kl. I TU MAG 135 pachwina - 119603/2011/SES/IS
16 Plichta Sylwester kl. IIIb ZSZ MAG 135 pachwina - 119601/2011/SES/IS
17 Wittstock Radosław kl. IIIa ZSZ MAG 135 pachwina - 119600/2011/SES/IS
18 Worek Damian kl. IIIb ZSZ MAG 135 pachwina - 119599/2011/SES/IS
19 Wrzeszczyński Zbigniew kl. IIIb ZSZ MAG 135 pachwina - 119598/2011/SES/IS
20 Gruba Dawid kl. I TU MAG 135 pachwina - 119606/2011/SES/IS
21 Czoska Andrzej kl. IIIa ZSZ MAG 135 pachwina - 119608/2011/SES/IS
22 Betański Marcin kl. IIIb ZSZ MAG 135 pachwina - 119610/2011/SES/IS
23 Pietrzyk Kamil kl. I TU MAG 135 pachwina - 119602/2011/SES/IS

Pierwszy kurs spawania

II kurs spawania: 18.04.2011 – 13.06.2011

Lp. Nazwisko i imię Klasa Kategoria uprawnień
24 Gruba Michał kl. IIIa T MAG 135 czołowe - 128697/2011/SES/IS
25 Hebel Patryk kl. IIa T MAG 135 czołowe - 128696/2011/SES/IS
26 Czoska Andrzej kl. IIIa ZSZ MAG 135 czołowe - 128695/2011/SES/IS
27 Kankowski Mateusz kl. IIa T MAG 135 pachwina - 128694/2011/SES/IS
28 Hilla Artur kl. III a ZSZ MAG 135 pachwina - 128688/2011/SES/IS
29 Laga Michał kl. IIm LO MAG 135 pachwina - 128689/2011/SES/IS
30 Muskała Maciej kl. IIa T MAG 135 pachwina - 128692/2011/SES/IS
31 Malotka Łukasz kl. IIa T MAG 135 pachwina - 128692/2011/SES/IS
32 Krauze Andrzej kl. IIa T MAG 135 pachwina - 128693/2011/SES/IS
33 Treder Piotr kl. IIa T MAG 135 pachwina - 128690/2011/SES/IS

III kurs spawania: 21.09.2011 – 03.12.2011

Lp. Nazwisko i imię Klasa Kategoria uprawnień
34 Ruszewski Zbigniew kl.IIIa T MAG 135 pachwina - 153957/2011/SES/IS
35 Kalkowski Krzysztof kl.IIIb T MAG 135 pachwina - 153958/2011/SES/IS
36 Nadolski Piotr kl.II TU MAG 135 pachwina - 153959/2011/SES/IS
37 Szymański Paweł kl.IIIa T MAG 135 pachwina - 153960/2011/SES/IS
38 Potrac Michał kl.IVa T MAG 135 pachwina - 153961/2011/SES/IS
39 Plichta Oskar kl.IIIb T MAG 135 pachwina - 153962/2011/SES/IS
40 Pytel Przemysław kl.IIIb T MAG 135 pachwina - 153963/2011/SES/IS
41 Hermann Michał kl.IIIa T MAG 135 pachwina - 153964/2011/SES/IS
42 Licau Łukasz kl.IIIa T MAG 135 pachwina - 153965/2011/SES/IS
43 Pranczk Mariusz kl.IVb T MAG 135 pachwina - 153966/2011/SES/IS
44 Bobkowski Rafał Absolwent MAG 135 pachwina - 153967/2011/SES/IS
45 Szefka Wojciech kl.IIIa T MAG 135 pachwina - 153968/2011/SES/IS
46 Krauze Andrzej kl.IIIa T MAG 135 czołowe - 153972/2011/SES/IS
47 Treder Piotr kl.IIIa T MAG 135 czołowe - 153971/2011/SES/IS
48 Gruba Michał kl.IVa T TIG 141 pachwina - 153970/2011/SES/IS
49 Hebel Patryk kl.IIIa T TIG 141 pachwina - 153969/2011/SES/IS

Trzeci kurs spawania

IV kurs spawania: 10.03.2012 – 21.05.2012

Lp. Nazwisko i imię Klasa Kategoria uprawnień
50 Fetta Kamil kl.IIIa T MAG 135 pachwina - 167372/2011/SES/IS
51 Walkusz Mateusz kl.II TU MAG 135 pachwina - 167364/2011/SES/IS
52 Meyer Kacper kl.IIIa T MAG 135 pachwina - 167370/2011/SES/IS
53 Bizewski Michał kl.IIIa T MAG 135 pachwina - 167366/2011/SES/IS
54 Dettlaff Kamil kl.IIIb T MAG 135 pachwina - 167371/2011/SES/IS
55 Nadolski Piotr kl.IIIa T MAG 135 pachwina - 167368/2011/SES/IS
56 Szykut Kacper kl.IIIa T MAG 135 pachwina - 167363/2011/SES/IS
57 Angel Piotr kl.III LP MAG 135 pachwina - 167365/2011/SES/IS
58 Marciński Przemysław Absolwent MAG 135 pachwina - 167367/2011/SES/IS
59 Wilczewski Piotr kl.IIa ZSZ MAG 135 pachwina - 167269/2011/SES/IS
60 Hermann Michał kl.IIIa T MAG 135 czołówka - 167356/2011/SES/IS
61 Szymański Paweł kl.IVa T MAG 135 czołówka - 167355/2011/SES/IS
62 Nadolski Piotr kl.II TU TIG 141 pachwina - 167360/2011/SES/IS
63 Krauze Andrzej kl.IVa T TIG 141 pachwina - 167362/2011/SES/IS
64 Treder Piotr kl.IVa T TIG 141 pachwina - 167361/2011/SES/IS
65 Kalkowski Krzysztof kl.IIIb T TIG 141 pachwina - 167359/2011/SES/IS
66 Gruba Michał kl.IVa T TIG 141 czołówka - 167358/2011/SES/IS
67 Hebel Patryk kl.IIIa T TIG 141 czołówka - 167357/2011/SES/IS

V kurs spawania: 28.09.2012 – 17.12.2012

Lp. Nazwisko i imię Klasa Kategoria uprawnień
68 Czapp Patryk kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 199145/2013/SES/
69 Kaleta Karol kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 199144/2013/SES/IS
70 Milbrodt Paweł kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 199143/2013/SES/IS
71 Wittbrodt Daniel kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 199142/2013/SES/IS
72 Kożyczkowski Marcin kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 199141/2013/SES/IS
73 Kowalski Krzysztof kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 199140/2013/SES/IS
74 Tyburski Arkadiusz kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 199139/2013/SES/IS
75 Lademann Mateusz kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 199137/2013/SES/IS
76 Plotke Karol kl. I TU MAG 135 pachwina - 199136/2013/SES/IS
77 Wójtowicz Adam Absolwent MAG 135 pachwina - 199135/2013/SES/IS
78 Fetta Kamil kl. IVa T MAG czołówka - 199156/2013/SES/IS
79 Gruba Wojciech kl. IVa T MAG 135 pachwina - 199138/2013/SES/IS
80 Nadolski Piotr kl. III TU TIG czołówka - 199158/2013/SES/IS
81 Kowalski Bartosz kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 199126/2013/SES/IS
82 Niżnik Michał kl. IIIb ZSZ MAG 135 pachwina - 199153/2013/SES/IS
83 Ellwart Dawid kl. IIIb ZSZ MAG 135 pachwina - 199152/2013/SES/IS
84 Gafka Szymon kl. IIIb ZSZ MAG 135 pachwina - 199151/2013/SES/IS
85 Konkol Szymon kl. IIIb ZSZ MAG 135 pachwina - 199150/2013/SES/IS
86 Milewski Sebastian kl. IIIb ZSZ MAG 135 pachwina - 199149/2013/SES/IS
87 Szreder Karol kl. IIIa ZSZ MAG 135 pachwina - 199148/2013/SES/IS
88 Hermann Michał kl. IVa T TIG pachwina - 199106/2013/SES/IS
89 Szefka Wojciech kl. IVa T TIG pachwina - 199107/2013/SES/IS
90 Meyer Kacper kl. IVa T TIG pachwina - 199104/2013/SES/IS
91 Treppa Przemysław kl. IIIb ZSZ MAG 135 pachwina - 199154/2013/SES/IS
92 Golla Arkadiusz kl. IIIb ZSZ MAG 135 pachwina - 199146/2013/SES/IS
93 Ciechanowski Maciej kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 199134/2013/SES/IS
94 Czeszejko Tomasz kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 199133/2013/SES/IS
95 Czoska Mikołaj kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 199132/2013/SES/IS
96 Długosz Krzysztof kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 199131/2013/SES/IS
97 Drywa Adam kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 199130/2013/SES/IS
98 Markowski Maciej kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 199129/2013/SES/IS
99 Pranga Łukasz kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 199128/2013/SES/IS
100 Wilczewski Piotr kl. IIIa ZSZ TIG 141 pachwina - 199103/2013/SES/IS
101 Struk Michał kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 199127/2013/SES/IS
102 Nadolski Michał kl. IVa T TIG 141 pachwina - 199102/2013/SES/IS
103 Szymański Paweł Absolwent TIG 141 czołówka - 199157/2013/SES/IS
104 Konkol Rafał Absolwent MAG 135 pachwina - 199125/2013/SES/IS
105 Kunikowski Mariusz Absolwent MAG 135 pachwina - 199147/2013/SES/IS
106 Gruba Wojciech kl. IVa T MAG 135 pachwina - 199138/2013/SES/IS

Piąty kurs spawania

VI kurs spawania: 10.02.2013 – 28.04.2013

Lp. Nazwisko i imię Klasa Kategoria uprawnień
107 Bieszk Krystian kl.IIb ZSZ TIG 141 - 221346/2013/SES/IS
108 Ciechanowski Maciej kl.IIIb T MAG 135 czołówka - 221345/2013/SES/IS
109 Czoska Damian kl.IIIb T MAG 135 czołówka - 221344/2013/SES/IS
110 Długosz Krzysztof kl.IIIb T MAG 135 czołówka - 221343/2013/SES/IS
111 Markowski Maciej kl.IIIb T MAG 135 czołówka - 221342/2013/SES/IS
112 Pranga Łukasz kl.IIIb T MAG 135 czołówka - 221341/2013/SES/IS
113 Struk Michał kl.IIIb T MAG 135 czołówka - 221340/2013/SES/IS
114 Boyke Adam kl.III TU MAG 135 pachwina - 214104/2013/SES/IS
115 Czapp Patryk kl.IIIa T MAG 136 - 214117/2013/SES/IS
116 Czoska Radosław Absolwent MAG 135 pachwina - 214089/2013/SES/IS
117 Dybowski Tomasz Absolwent MAG 135 pachwina - 214102/2013/SES/IS
118 Fetta Kamil kl.IVa T TIG 141 pachwina - 214111/2013/SES/IS
119 Gajak Przemysław kl.IIIa T MAG 135 pachwina - 214094/2013/SES/IS
120 Gosh Mateusz kl.I TU MAG 135 pachwina - 214101/2013/SES/IS
121 Gruba Wojciech kl.IVa T TIG 141 pachwina - 214109/2013/SES/IS
122 Grubba Damian kl.III TU MAG 135 pachwina - 214103/2013/SES/IS
123 Hebel Patryk kl.IVa T MAG 136 - 214124/2013/SES/IS
124 Hincke Krzysztof kl.IIa T MAG 135 pachwina - 214088/2013/SES/IS
125 Kaleta Karol kl.IIIa T MAG 136 - 214116/2013/SES/IS
126 Kobiela Andrzej Absolwent TIG 141 pachwina - 214106/2013/SES/IS
127 Korosacki Maciej kl.IIa T MAG 135 pachwina - 214100/2013/SES/IS
128 Kowalski Krzysztof kl.IIIa T TIG 141 pachwina - 214110/2013/SES/IS
129 Kowalski Patryk kl.IIa T MAG 135 pachwina - 214099/2013/SES/IS
130 Kożyczkowski Marcin kl.IIIa T MAG 136 - 214115/2013/SES/IS
131 Krauze Andrzej kl.IVa T MAG 136 - 214120/2013/SES/IS
132 Kupski Tomasz kl.IIIa MAG 135 pachwina - 214093/2013/SES/IS
133 Lademann Mateusz kl.III TU TIG 141 pachwina - 214108/2013/SES/IS
134 Malotka Łukasz kl.IVa T TIG 141 pachwina - 214113/2013/SES/IS
135 Meyer Mateusz kl.IIa T MAG 135 pachwina - 214098/2013/SES/IS
136 Niżnik Michał kl.IIIb ZSZ MAG 136 - 214126/2013/SES/IS
137 Nowicki Daniel kl.IIa T MAG 135 pachwina - 214096/2013/SES/IS
138 Palach Paweł Absolwent TIG - 214105/2013/SES/IS
139 Paszki Stanisław kl.IIIa T MAG 135 pachwina - 214092/2013/SES/IS
140 Plotke Karol kl.I TU TIG 141 pachwina - 214107/2013/SES/IS
141 Pohnke Dariusz Absolwent MAG 136 - 214114/2013/SES/IS
142 Pranczk Mariusz kl.IVa T TIG 141 czołówka - 214112/2013/SES/IS
143 Radtke Dariusz kl.IIa T MAG 135 pachwina - 214097/2013/SES/IS
144 Sroczyński Mateusz kl.IIIa T MAG 135 pachwina - 214091/2013/SES/IS
145 Szefka Wojciech kl.IVa T MAG 136 - 214119/2013/SES/IS
146 Szynszecki Przemysław kl.IIIa T MAG 135 pachwina - 214090/2013/SES/IS
147 Walkusz Mateusz kl.III TU MAG 136 - 214118/2013/SES/IS
148 Westfal Dariusz kl.IIa T MAG 135 pachwina - 214095/2013/SES/IS
149 Lewiński Maciej Nauczyciel TIG czołówka - 214121/2013/SES/IS
150 Szymański Paweł Absolwent TIG czołówka - 214125/2013/SES/IS
151 Marcinkiewicz Waldemar Nauczyciel MAG 136 - 214122/2013/SES/IS
152 Bach Bogdan Nauczyciel MAG 136 - 214123/2013/SES/IS

Szósty kurs spawania

VII kurs spawania: 24.09.2013 – 03.12.2013

Lp. Nazwisko i imię Klasa Kategoria uprawnień
153 Barzowski Karol kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 242355/2013/SES/IS
154 Szulc Adrian kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 242344/2013/SES/IS
155 Leśnik Łukasz kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 242349/2013/SES/IS
156 Napieralski Tomasz kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 242346/2013/SES/IS
157 Motucki Jakub kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 242347/2013/SES/IS
158 Michta Mariusz kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 242348/2013/SES/IS
159 Formela Patryk kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 242352/2013/SES/IS
160 Stenka Michał kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 242345/2013/SES/IS
161 Kowalski Łukasz kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 242350/2013/SES/IS
162 Klarecki Arkadiusz kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 242351/2013/SES/IS
163 Derkowski Kamil kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 242353/2013/SES/IS
164 Basiński Maciej kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 242354/2013/SES/IS
165 Czapp Artur kl. IIIb ZSZ MAG 135 pachwina - 242340/2013/SES/IS
166 Lidzbarski Patryk Absolwent MAG 135 pachwina - 242342/2013/SES/IS
167 Łaga Dawid kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 242341/2013/SES/IS
168 Lesnau Adam Absolwent MAG 135 pachwina - 242341/2013/SES/IS
169 Szynszecki Przemysław kl. IVa T MAG 136 - 242337/2013/SES/IS
170 Kowalski Krzysztof kl. IVa T MAG 136 - 242338/2013/SES/IS
171 Bach Mariusz Absolwent MAG 136 - 242339/2013/SES/IS
172 Westfal Dariusz kl. IIIa T TIG 141 pachwina - 242356/2013/SES/IS
173 Bach Bogdan Nauczyciel TIG 141 pachwina - 242365/2013/SES/IS
174 Kożyczkowski Marcin kl. IVa T TIG 141 pachwina - 242361/2013/SES/IS
175 Marcinkiewicz Waldemar Nauczyciel TIG 141 pachwina - 242366/2013/SES/IS
176 Radtke Dariusz kl. IIIa T TIG 141 pachwina - 242358/2013/SES/IS
177 Nowicki Daniel kl. IIIa T TIG 141 pachwina - 242357/2013/SES/IS
178 Czapp Patryk kl. IVa T TIG 141 pachwina - 242364/2013/SES/IS
179 Korosacki Maciej kl. IIIa T TIG 141 pachwina - 242360/2013/SES/IS
180 Kowalski Patryk kl. IIIa T TIG 141 pachwina - 242359/2013/SES/IS
181 Milbrodt Paweł kl. IVa T TIG 141 pachwina - 242362/2013/SES/IS
182 Kaleta Karol kl. IVa T TIG 141 pachwina - 242363/2013/SES/IS

Siódmy kurs spawania
VIII kurs spawania: 22.03.2014 – 23.05.2014

Lp. Nazwisko i imię Klasa Kategoria uprawnień
183 Troć Michał kl. IIa T MAG 135-P FW 1.1 S t8 PF ml - 265325/2014
184 Szlas Damian kl. IIa T MAG 135-P FW 1.1 S t8 PF ml - 265324/2014
185 Ptach Zachariasz kl. IIa T MAG 135-P FW 1.1 S t8 PF ml - 265323/2014
186 Kupferschmied Dariusz kl. IIa T MAG 135-P FW 1.1 S t8 PF ml - 265322/2014
187 Dawidowski Oskar kl. IIIa ZSZ MAG 135-P FW 1.1 S t8 PF ml - 265321/2014
188 Kwidziński Artur kl. IIb ZSZ MAG 135-P FW 1.1 S t8 PF ml - 265320/2014
189 Bekisz Kacper kl. IIIb ZSZ MAG 135-P FW 1.1 S t8 PF ml - 265319/2014
190 Labudda Tomasz kl. IIIb ZSZ MAG 136-P FW 1.1 P t8 PF ml - 265329/2014
191 Dominik Patryk kl. IIIb Z MAG 136-P FW 1.1 P t8 PF ml - 265328/2014
192 Gosz Arkadiusz Absolwent MAG 136-P FW 1.1 P t8 PF ml - 265327/2014
193 Bieszk Mateusz kl. IIIb T MAG 136-P FW 1.1 P t8 PF ml - 265326/2014
194 Fetta Kamil kl. IIa T 111-P FW 1.1 R t8 PF ml - 265330/2014

IX kurs spawania: 22.03.2014 – 30.06.2014

Lp. Nazwisko i imię Klasa Kategoria uprawnień
195 Busłowicz Adrian kl. IIb ZSZ MAG 135-P FW 1.1 S t8 PF ml - 271767/2014
196 Ziemann Jan kl. IIb ZSZ TIG 141-T FW 8.1 S t3 D42 PH sl - 271768/2014
197 Kowalski Patryk kl. IIIa T TIG 141-T FW 8.1 S t3 D42 PH ss nb - 271775/2014
... Kowalski Patryk kl. IIIa T TIG 141-T FW 1.1 S t4 D42 PH ss nb - 271776/2014
198 Motucki Jakub kl. IIIb T MAG 135-P FW 1.1 S t8 10PF ss nb - 271770/2014
199 Stenka Michał kl. IIIb T MAG 135-P FW 1.1 S t8 10PF ss nb - 271769/2014
200 Kowalski Łukasz kl. IIIb T MAG 135-P BW 1.1 S t8 10PF ss nb - 271771/2014
201 Klarecki Arkadiusz kl. IIIb T MAG 135-P FW 1.1 S t8 10PF ss nb - 271772/2014
202 Derkowski Kamil kl. IIIb T MAG 135-P BW 1.1 S t8 10PF ss nb - 271773/2014
203 Basiński Maciej kl. IIIb T MAG 135-P FW 1.1 S t8 10PF ss nb - 271774/2014

Ósmy kurs spawania
X kurs spawania: 23.09.2014 – 22.12.2014

Lp. Nazwisko i imię Klasa Kategoria uprawnień
204 Bach Cezary kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 294199/2015/SES/IS
205 Bochentin Maciej kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 294199/2015/SES/IS
206 Cierocki Wojciech kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 294198/2015/SES/IS
207 Fetta Błażej kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 294197/2015/SES/IS
208 Kowalski Robert kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 294196/2015/SES/IS
209 Labuda Piotr kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 294195/2015/SES/IS
210 Litwin Paweł kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 294194/2015/SES/IS
211 Łapczuk Paweł kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 294193/2015/SES/IS
212 Mielke Damian kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 294192/2015/SES/IS
213 Klahs Dariusz kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 294191/2015/SES/IS
214 Magrian Paweł kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 294190/2015/SES/IS
215 Erdmański Łukasz kl. IVa T MAG 135 pachwina - 294204/2015/SES/IS
216 Gburek Łukasz kl. IVa T MAG 135 pachwina - 294203/2015/SES/IS
217 Krzysztofik Dariusz kl. IVa T MAG 135 pachwina - 294202/2015/SES/IS
218 Rozenkranc Dariusz kl. IVa T MAG 135 pachwina - 294201/2015/SES/IS
219 Miazek Mikołaj kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 294189/2015/SES/IS
220 Bielski Bartosz kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 294188/2015/SES/IS
221 Doring Tomasz kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 294187/2015/SES/IS
222 Stobbe Kamil kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 294186/2015/SES/IS
223 Sonnberg Jarosław kl. IIIb T MAG 135 pachwina - 294185/2015/SES/IS
224 Pyta Łukasz kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 294184/2015/SES/IS
225 Stefanowski Jakub kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 294183/2015/SES/IS
226 Trocki Grzegorz kl. IIIa T MAG 135 pachwina - 294182/2015/SES/IS
227 Zimak Dawid kl. IIIa ZSZ MAG 135 pachwina - 294181/2015/SES/IS
228 Damc Mateusz kl. IIIa ZSZ MAG 135 pachwina - 294180/2015/SES/IS
229 Elwart Damian kl. IIIa ZSZ MAG 135 pachwina - 294179/2015/SES/IS
230 Kwidziński Ariel kl. IIIa ZSZ MAG 135 pachwina - 294178/2015/SES/IS
231 Dończyk Kamil kl. IIIb ZSZ MAG 135 pachwina - 294177/2015/SES/IS
232 Tarnowski Ireneusz kl. IIIa ZSZ MAG 135 pachwina - 294176/2015/SES/IS
233 Łaga Łukasz kl. IIIa T MAG 136 pachwina - 294205/2015/SES/IS
234 Kuptz Krzysztof kl. IIIa T MAG 136 pachwina - 294207/2015/SES/IS
235 Miotk Marcin kl. IIIa T MAG 136 pachwina - 294213/2015/SES/IS
236 Rogowski Maciej kl. IIIa T MAG 136 pachwina - 294212/2015/SES/IS
237 Konkol Sebastian kl. IVb T MAG 136 pachwina - 294210/2015/SES/IS
238 Jarząbek Grzegorz kl. IIIa T MAG 136 pachwina - 294208/2015/SES/IS
239 Barzowski Karol kl. IVb T MAG 136 pachwina - 294208/2015/SES/IS
240 Goyke Piotr kl. IVa T MAG 136 pachwina - 294209/2015/SES/IS
241 Styn Jan kl. IVa T MAG 136 pachwina - 294211/2015/SES/IS
242 Mejer Mateusz kl. IVa T MAG 136 pachwina - 294215/2015/SES/IS
243 Ptach Zachariasz kl. IIIa T MAG 136 pachwina - 294206/2015/SES/IS
244 Pijanowski Patryk kl. IIIa T TIG 141 pachwina - 294235/2015/SES/IS
... Pijanowski Patryk kl. IIIa T TIG 141 pachwina - 294221/2015/SES/IS
245 Szlas Damian kl. IIIa T TIG 141 pachwina - 294233/2015/SES/IS
... Szlas Damian kl. IIIa T TIG 141 pachwina - 294217/2015/SES/IS
246 Lidzbarski Michał kl. IIIa ZSZ TIG 141 pachwina - 294234/2015/SES/IS
... Lidzbarski Michał kl. IIIa ZSZ TIG 141 pachwina - 294218/2015/SES/IS
247 Derkowski Kamil kl. IVb T TIG 141 pachwina - 294238/2015/SES/IS
... Derkowski Kamil kl. IVb T TIG 141 pachwina - 294224/2015/SES/IS
248 Leśnik Łukasz kl. IVb T TIG 141 pachwina - 294228/2015/SES/IS
249 Motucki Jakub kl. IVb T TIG 141 pachwina - 294236/2015/SES/IS
... Motucki Jakub kl. IVb T TIG 141 pachwina - 294222/2015/SES/IS
250 Kowalski Łukasz kl. IVb T TIG 141 pachwina - 294237/2015/SES/IS
... Kowalski Łukasz kl. IVb T TIG 141 pachwina - 294223/2015/SES/IS
251 Michta Mariusz kl. IVb T MAG 135 czołówka - 294227/2015/SES/IS
252 Szulc Adrian kl. IVb T MAG 135 czołówka - 294226/2015/SES/IS
253 Formela Patryk kl. IVb T MAG 135 czołówka - 294229/2015/SES/IS
254 Radtke Dariusz kl. IIIa T MAG 135 czołówka - 294230/2015/SES/IS
255 Kowalski Patryk kl. IIIa T MAG 136 czołówka - 294239/2015/SES/IS
256 Westphal Dariusz kl. IVa T MAG 136 czołówka - 294231/2015/SES/IS
257 Strągowski Maciej Absolwent TIG 141 czołówka - 294216/2015/SES/IS
258 Nowicki Daniel kl. IIIa T TIG 141 czołówka - 294225/2015/SES/IS
259 Betlej Mateusz kl. IVb T TIG 141 czołówka - 294220/2015/SES/IS
260 Goyke Piotr kl. IVa T TIG 141 czołówka - 294699/2015/SES/IS
261 Mejer Mateusz kl. IVa T TIG 141 czołówka - 294722/2015/SES/IS
262 Putzig Rafał kl. IVb T TIG 141 czołówka - 2942192/2015/SES/IS

XI kurs spawania: 24.02.2015 – 21.04.2015

Lp. Nazwisko i imię Klasa Kategoria uprawnień
263 Bach Cezary kl. IIIa T MAG 136 pachwina - 307710/2015/SES/IS
264 Bochentin Maciej kl. IIIa T MAG 136 pachwina - 307709/2015/SES/IS
265 Labuda Piotr kl. MAG 136 pachwina - 307708/2015/SES/IS
266 Gapski Krystian kl. IIIb LO MAG 135 pachwina - 307703/2015/SES/IS
267 Schmidke Szymon kl. MAG 135 pachwina - 307698/2015/SES/IS
268 Socha Tomasz Absolwent MAG 135 pachwina - 307697/2015/SES/IS
269 Tomasz Cirocki kl. MAG 135 pachwina - 307705/2015/SES/IS
270 Dybowski Robert kl. MAG 135 pachwina - 307704/2015/SES/IS
271 Gołąbek Mikołaj kl. MAG 135 pachwina - 307707/2015/SES/IS
272 Grzenkowicz Maciej kl. MAG 135 pachwina - 307699/2015/SES/IS
273 Kotłowski Artur kl. MAG 135 pachwina - 307706/2015/SES/IS
274 Kupc Dariusz kl. IIb T MAG 135 pachwina - 307700/2015/SES/IS
275 Miszkowski Daniel kl. MAG 135 pachwina - 307702/2015/SES/IS
276 Styn Jan kl. IVa T MAG 136 czołówka - 307727/2015/SES/IS
277 Bielski Bartosz kl. IIIb T TIG 141 pachwina - 307719/2015/SES/IS
278 Tomasz Chustak kl. TIG 141 pachwina - 307711/2015/SES/IS
279 Dampc Mateusz kl. TIG 141 pachwina - 307716/2015/SES/IS
280 Elwart Maciej kl. TIG 141 pachwina - 307715/2015/SES/IS
281 Klahs Dariusz kl. IIIa T TIG 141 pachwina - 307721/2015/SES/IS
282 Kowalski Robert kl. IIIa T TIG 141 pachwina - 307723/2015/SES/IS
283 Kwidziński Artur kl. TIG 141 pachwina - 307724/2015/SES/IS
284 Kwidziński Ariel kl. TIG 141 pachwina - 307714/2015/SES/IS
285 Maciszka Bartłomiej kl. MAG 135 pachwina - 307701/2015/SES/IS
286 Magrian Paweł kl. TIG 141 pachwina - 307720/2015/SES/IS
287 Mudlaff Paweł kl. TIG 141 pachwina - 307712/2015/SES/IS
288 Pyta Łukasz kl. TIG 141 pachwina - 307717/2015/SES/IS
289 Rogowski Maciej kl. IVa T TIG 141 pachwina - 307728/2015/SES/IS
290 Sonnberg Jarosław kl. IIIb T TIG 141 pachwina - 307718/2015/SES/IS
291 Tarnowski Ireneusz kl. IIIa ZSZ TIG 141 pachwina - 307713/2015/SES/IS
292 Łapczuk Bartosz kl. IIIa T TIG 141 pachwina - 307722/2015/SES/IS
293 Mejer Mateusz kl. 111 pachwina - 307726/2015/SES/IS
294 Goyke Piotr kl. IVa T 111 pachwina - 307725/2015/SES/IS

XII kurs spawania: 18.05.2015 – 18.06.2015

Lp. Nazwisko i imię Klasa Kategoria uprawnień
295 Dybowski Robert kl. IIIb LO TIG 141 T FW 8.1 S t.3 D 42 PH sl
296 Kupc Dariusz kl. IIb T TIG 141 T FW 8.1 S t.3 D 42 PH sl
297 Gołąbek Mikołaj kl. IIIa T MAG 135 P BW 1.1 S t.10 10 PF ss nb
298 Kuźnicki Adam kl. IIb T MAG 135 P FW 1.1 S t.8 PF ml
299 Dettlaff Michał Absolwent MAG 135 P FW 1.1 S t.8 PF ml
300 Topp Jakub kl. IIb T MAG 135 P FW 1.1 S t.8 PF ml
301 Zdzitowiecki Karol kl. IIb T MAG 135 P FW 1.1 S t.8 PF ml
302 Gruba Patryk kl. IIb T MAG 135 P FW 1.1 S t.8 PF ml

XIII kurs spawania: 28.09.2015 – 07.12.2015

Lp. Nazwisko i imię Klasa Kategoria uprawnień
303 Przybyszewski Mateusz kl. IIIc ZSZ MAG 135 D P FW FM 1 S t.8 PF ml
304 Sroczyński Mateusz Absolwent MAG 135 D P BW FM 1 S s.10 PF ss nb
305 Bednarek Mateusz kl. IIa T MAG 135 D P FW FM 1 S t.8 PF ml
306 Górski Szymon kl. IIIb ZSZ MAG 135 D P FW FM 1 S t.8 PF ml
307 Janik Dawid kl. IIIb T MAG 135 D P FW FM 1 S t.8 PF ml
308 Kotulski Mariusz kl. IIIb T MAG 135 D P FW FM 1 S t.8 PF ml
309 Lewnau Fabian kl. IIIb ZSZ MAG 135 D P FW FM 1 S t.8 PF ml
310 Miler Radosław kl. IIIb ZSZ MAG 135 D P FW FM 1 S t.8 PF ml
311 Miotk Dawid kl. MAG 135 D P FW FM 1 S t.8 PF ml
312 Rotta Paweł kl. IIIa T MAG 135 D P FW FM 1 S t.8 PF ml
313 Rożniakowski Krystian kl. IVa T MAG 135 D P FW FM 1 S t.8 PF ml
314 Sroczyński Patryk kl. IIIc ZSZ MAG 135 D P FW FM 1 S t.8 PF ml
315 Świątek-Brzeziński Michał kl. IIIa ZSZ MAG 135 D P FW FM 1 S t.8 PF ml
316 Wilczewski Karol kl. IIIc ZSZ MAG 135 D P FW FM 1 S t.8 PF ml
317 Miotk Marcin kl. MAG 135 D P FW FM 1 S t.8 PF ml
318 Owczarek Mateusz kl. MAG 135 D P FW FM 1 S t.8 PF ml
319 Bielski Bartosz kl. IVb T MAG 136 P FW FM 1 P t.10 PF ml
320 Fetta Kamil Absolwent MAG 136 P FW FM 1 P t.10 PF ml
321 Kaźmierczak Kamil kl. IIc T MAG 136 P FW FM 1 P t.10 PF ml
322 Mejer Ireneusz kl. IIc T MAG 136 P FW FM 1 P t.10 PF ml
323 Kowalski Robert kl. IVa T TIG 141 T BW FM 5 S s3 D 42 PH ss nb
324 Kupc Dariusz kl. IIIb T TIG 141 T BW FM 5 S s3 D 42 PH ss nb
325 Łapczuk Bartosz kl. IVa T TIG 141 T BW FM 5 S s3 D 42 PH ss nb
326 Magrian Paweł kl. IVa T TIG 141 T BW FM 5 S s3 D 42 PH ss nb
327 Mudlaff Paweł kl. TIG 141 T BW FM 5 S s3 D 42 PH ss nb
328 Bach Cezary kl. IVa T TIG 141 T FW FM 5 S t.3 D 42 PH sl
329 Cierocki Wojciech kl. IVa T TIG 141 T FW FM 5 S t.3 D 42 PH sl
330 Gruba Patryk kl. IIIb T TIG 141 T FW FM 5 S t.3 D 42 PH sl
331 Kuźnicki Adam kl. IIIb T TIG 141 T FW FM 5 S t.3 D 42 PH sl
332 Maciszka Bartłomiej kl. IIIb T TIG 141 T FW FM 5 S t.3 D 42 PH sl
333 Mielke Damian kl. IVa T TIG 141 T FW FM 5 S t.3 D 42 PH sl
334 Stefanowski Jakub kl. IVa T TIG 141 T FW FM 5 S t.3 D 42 PH sl
335 Trocki Grzegorz kl. IVa T TIG 141 T FW FM 5 S t.3 D 42 PH sl
336 Ptach Zachariasz kl. IVa T 111 P FW FM 1 B t.10 PF ml
337 Schmidke Szymon kl. IVa T 111 P FW FM 1 B t.10 PF ml
338 Sonnberg Jarosław kl. IVb T 111 P FW FM 1 B t.10 PF ml
339 Czaja Damian Absolwent 111 P FW FM 1 B t.10 PF ml
340 Pyta Łukasz kl. IVa T 111 P FW FM 1 B t.10 PF ml

13 kurs spawania
Kursy spawania - foto

kurs spawania kurs spawania kurs spawania kurs spawania kurs spawania kurs spawania kurs spawania kurs spawania
Linki
  ◊  Stowarzyszenie Wejhera
  ◊  Strona szkolna
  ◊  Biblioteka szkolna
  ◊  Spacer po szkole
  ◊  Matura 2012
Copyright by www.samochodowka-wejherowo.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna Strona główna Mapa strony Kontakt